Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bayrak Flama

Özellikle son dönemlerde yıldızı parlayan ve hem küçük hem de büyük firmalar tarafından öncelikli reklam aracı olarak kullanılan Yelken Bayrak Çeşitleri; rengarenk görüntüsü ile gözlere hitap etmekte, dikkat çeken yapısı ile olduğu kadar, portatif taşınabilir özellikleri ile de tercih sebebi olmakta, kusursuz dizaynları ile anlatmak ve göstermek istediğiniz her ayrıntıyı karşı tarafa aynen nakletmektedir. Genellikle dış mekanlarda kullanılan ancak nadiren de olsa iç alanlar için de tercih edilen Yelken Bayrak Modelleri, istenilen ebatlarda ve renklerde yapılabilen, hem iş yerlerinin tanıtımında hem de dükkanınızın önüne park edecek araçları engellemede kullanılan en etkili görsel aparatlardır.

Gazete, televizyon, yerel yayınlar yada broşürler ile yapılan, pahalı olduğu kadar geçici bir iz bırakan reklam vasıtalarına göre ekonomik fiyatları ve uzun süre göz önünde kalarak belleklerde bıraktığı izlerle çok etkili olan bu bayrak çeşitleri, tasarımı ile de yüz de yüz başarılı bir tanıtım malzemesidir. Profesyonel bir kurumsal yapıya sahip olan, yılların birikimi ve elde ettiği tecrübelerle bu gün bayrak sektöründe önemli bir yer tutan firmamız, dijital baskı yöntemleri ile firmanızın amblem, bayrak ve renklerini tam istediğiniz kriterlerde hayata geçirmektedir. Hem perakende hem de toptan yelken bayrak satışları yapan, birinci kalite malzeme ve işçilikle uzun ömürlü çalışmalara imza atan firmamız, fiyatları ile de tercih önceliği oluşturur.

Dalgalanma özelliği ve dönebilen dizaynı ile olta ve damla bayrak çeşitlerinden ayrılarak çok farklı bir kulvara sahip olan Bayrak Yelken siparişleriniz yada Yelken Bayrak Fiyatları için bizi arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Elbette ki Toptan Yelken Bayrak Fiyatları, Perakende seçeneklerine göre oldukça yüksek avantajlar ve fırsatlar içermektedir.